Jesteś tutaj: Start / Informacja publiczna
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dostęp do informacji publicznych

Informacja publiczna nie zamieszczona na podmiotowej stronie Biuletynu Informacji Publicznej Inspektoratu może być udostępniona na wniosek, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. Nr 112, poz. 1198 z późn. zm.).

Wniosek o informację publiczną

Zgodnie z dyspozycją Ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego w Kielcach, jest udostępniana na wniosek.

W celu uzyskania informacji publicznej, która nie została udostępniona Biuletynie Informacji Publicznej Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego w Kielcach, prosimy o wypełnienie poniżej zamieszczonego wniosku o udostępnienie informacji publicznej i przesłanie na jeden z niżej podanych adresów:

Zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 z późn.zm.) jeżeli w wyniku udostępnienia informacji publicznej na wniosek Urząd ma ponieść dodatkowe koszty związane ze wskazanym we wniosku sposobem udostępniania lub koniecznością przekształcania informacji w formę wskazaną we wniosku, pobiera od wnioskodawcy opłatę w wysokości odpowiadającej tym kosztom.

Pobierz: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:WIF Kielce
Data utworzenia:2017-03-11
Data publikacji:2017-03-11
Osoba sporządzająca dokument:Marek Piwowarczyk
Osoba wprowadzająca dokument:Marek Piwowarczyk
Liczba odwiedzin:3436